Керуючись  заявами батьків, згідно із п.14 Переліку платних послуг, які можуть надаватися державними закладами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. № 796 та відповідно до Положення про підготовчі курси ліцею,

 

Н А К А З У Ю:

  1. Організувати з 10.02.2012 р. додаткові освітні послуги з підготовки дітей до навчання у ліцеї.
  2. Призначити Щербак Т.В. учителем, що надаватиме додаткові освітні послуги з підготовки до навчання у школі з тижневим навантаженням 15 год.
  3. Призначити Мелащенко О.М. учителем, що надаватиме додаткові освітні послуги з підготовки до навчання у школі з тижневим навантаженням 5 год.
  4. Затвердити склад навчальних груп для отримання додаткових освітніх послуг(Додаток №1).
  5. Учителям Щербак Т.В. та Мелащенко О.М. скласти календарні плани підготовчих курсів та подати на затвердження до 04.02.2012 р. При написанні календарних планів керуватися Програмою інтенсивної підготовки до навчання у школі дітей КОІПОПК пр.№5 від 25.06.2009р.
  6. Заступнику директора Адамець Л.О. до 10.02.2012 р. скласти розклад занять надання додаткових освітніх послуг з підготовки до навчання у школі (Додаток №2).
  7. Головному бухгалтеру Чепурній Н.В.:

7.1.Скласти калькуляцію освітніх послуг до 27.01.2012р.та узгодити її з управлінням освіти і подати дані  Крутню Є.А. для висвітлення на сайті ліцею та міської ради.

7.2.Оплату вчителям Щербак Т.В. та Мелащенко О.М. за надані освітні послуги здійснювати відповідно до чинного законодавства.

8. Психологу ліцею Деркач Т.М. здійснювати психологічний супровід дітей, що      відвідують підготовчі курси.

  1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора Адамець Л.О.

 

Директор                                                                                                                       Л.Власенко

 

Виконавець: Адамець Л.О.

5-75-87

 

 

 

 

Додаток №1

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Бориспільського ліцею «Дизайн-освіта»

імені Павла Чубинського _________ Л.Власенко

                                        наказ №14 від 25.01.2012р.

Список дітей, які відвідують підготовчі курси

Бориспільського ліцею «Дизайн-освіта» імені Павла Чубинського

 у 2011-2012 н.р.

І група (п’ятниця 13.00)

1.Бебешко Єлизавета

 2.Бондар Марина

3.Василенко Аріна

4.Калініна Поліна

5.Кальченко Михайло

6.Коротун Богдан

7.Лисенко Олександра

8.Маслов Петро

9.Московка Діана

10.Полещук Андрій

11.Ус Сергій

12.Яновський Єгор

ІІ група (субота 8.30)

1.Деркач Марія

2.Мислик Костянтин

3.Чепіль Анна

4.Силява Владислав

5.Андрійченко Влада

6.Бабченко Ілля

7.Бабошина Ангеліна

8.Берестова Марина

9.Бондаренко Володимир

10.Діденко Вероніка

11.Герасько Максим

12.Мелащенко Марія

 

ІІІ група (субота 8.30)

1.Гергель Єгор

2.Гира Дмитро

3.Дмитрук Кіра

4.Дош Михайло

5.Дудка Аріна

6.Євдокименко Таїсія

7.Інапшба Нікіта

8.Ківало Денис

9.Кузьменко Анна

10.Левчишина Анна

11.Литвиненко Надія

12.Лобода Павло

 

ІV група (субота 12.30)

1.Макаренко Даниїл

2.Магировський Дмитро

3.Нестеренко Владислав

4.Пономаренко Софія

5.Проценко Данило

6.Пузанова Софія

7.Сахно Андрій

8.Селезньов Володимир

9.Тимченко Дарина

10.Туркулова Єлизавета

11.Янчишина Уляна

12.Бердник Марія

13.Селезньов Роман

14.Кравцова Дарія

 

 

Вартість за надання освітніх  послуг з підготовки дітей старшого дошкільного віку до навчання у школі на одну дитину у місяць становить 93 гривні.                   

 

 

Додаток №2

ЗАТВЕРДЖУЮ

Директор Бориспільського ліцею «Дизайн-освіта»

імені Павла Чубинського _________ Л.Власенко

наказ №14 від 25.01.2012р..

 

РОЗКЛАД

НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ З ПІДГОТОВКИ ДО НАВЧАННЯ У ШКОЛІ

У БОРИСПІЛЬСЬКОМУ ЛІЦЕЇ «ДИЗАЙН-ОСВІТА» ІМЕНІ ПАВЛА ЧУБИНСЬКОГО

2011 – 2012 Н.Р.

З 10 лютого по 2 червня 2012 року.

День тижня

Група

Назва курсу

Кабінет

Час

Учитель

 

П’ятниця

1

  1. Розвиток мовлення
  2. Робота з дитячою книжкою
  3. Підготовка до навчання письма
  4. Математика
  5. Ознайомлення з навколишнім світом

1.5

13.00  -13.30

13.40 -14.10

14.20 -14.50

15.00 -15.30

15.40 -16.10

 

Щербак Т.В.

 

 

 

 

 

Субота

2

  1. Розвиток мовлення
  2. Робота з дитячою книжкою
  3. Підготовка до навчання письма
  4. Математика
  5. Ознайомлення з навколишнім світом

 

1.7

8.30 -9.10

9.20 -9.50

10.00 -10.30

10.40 -11.10

11.20 -11.50

 

Щербак Т.В.

3

  1. Розвиток мовлення
  2. Робота з дитячою книжкою
  3. Підготовка до навчання письма
  4. Математика
  5. Ознайомлення з навколишнім світом

 

1.6

8.30 -9.10

9.20 -9.50

10.00 -10.30

10.40 -11.10

11.20 -11.50

 

Мелащенко О.М

4

  1. Розвиток мовлення
  2. Робота з дитячою книжкою
  3. Підготовка до навчання письма
  4. Математика
  5. Ознайомлення з навколишнім світом

 

1.7

12.30 -13.00

13.10 -13.40

13.50 -14.20

14.50 -15.10

15.20 -15.50

 

Щербак Т.В.

Заступник директора з НВР                                                                                        Л.О.Адамець